Про компанію

Діяльність юридичної компанії «ГВОЗДИК І ПАРТНЕРИ» орієнтована на комплексне і системне вирішення питань клієнта з метою успішного розвитку його бізнесу в умовах сучасного конкурентного ринку.

Ми будуємо свої відносини із клієнтом на партнерській основі, забезпечуючи потреби клієнтів якісними професійними послугами.
Наша компанія окрім разових послуг, пропонує «Абонентське обслуговування» за щомісячну фіксовану суму, що полягає в отриманні повного юридичного супроводу всієї господарської та підприємницької діяльності, включаючи складання необхідних юридичних документів та судовий захист прав і законних інтересів.
Ми працюємо на попередження проблемних ситуацій та недопущення виникнення спорів. Завдяки співпраці з нами, у Вас не буде необхідності утримувати в штаті юриста. Ви позбудетеся додаткових витрат у формах: оплати заробітної плати, компенсацій, лікарняних, відпускних, пільг, а також інших виплат, податків та обов’язкових платежів.
Основним завданням нашої діяльності є надання якісної та оперативної допомоги клієнту з правових питань.
Нашою ключовою перевагою є пропозиція широкого спектру послуг як для юридичних так і фізичних осіб.

принципи

1

Чесність та відкритість із клієнтами, партнерами та всередині компанії.

2

Зобов’язання про не розголошення конфіденційної інформації. Цей принцип закріплений в договорах про надання будь-якого виду послуг і є професійним обов’язком кожного співробітника компанії. Працівники нашої компанії, володіючи повною інформацією, використовують її виключно в інтересах клієнта.

3

Професійне зростання співробітників. Налагоджена система безпереривного навчання персоналу, дозволяє підтримувати високий рівень професійної кваліфікації кожного співробітника.

4

Незалежність. На рішення або поради юристів компанії не впливає будь-який тиск зовнішніх факторів (телефонних дзвінків, підкупу, залякування тощо), особистого інтересу юриста (бажання одержати необгрунтовану додаткову винагороду або інші особисті блага) чи бажання догодити іншим суб’єктам – клієнту, суду, органам влади тощо.

5

Індивідуальний підхід. Співробітники компанії фокусуються на кожному клієнті як на єдиному, прагнучи до довгострокового співробітництва і несучи персональну відповідальність за якість послуг.

Команда

Пасічняк Іван Ярославович

Пасічняк Іван Ярославович

Спеціалізація: договірне право, спадкове право, господарське право, земельне право.
Юрист
Гора Надія Юріївна

Гора Надія Юріївна

Спеціалізація: шлюбно-сімейне право, досудове врегулювання спорів пов’язаних з поділом майна подружжя, трудові спори.
Юрист
Гусак Віталій Олександрович

Гусак Віталій Олександрович

Спеціалізація: житлове право, корпоративне право, інтелектуальне право.
Юрист
Кузнєцова Анна Олегівна

Кузнєцова Анна Олегівна

Спеціалізація: податкове право, банкрутство та ліквідація підприємств.
Юрист

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *